image1 image2 image3 image4

Główna

Czarne Pasy

Czarne Pasy w Opolskim Klubie Sportów Walki

I

WYKA Marek 5 dan

II

ROJOWSKI Mateusz 4 dan

III

JANKLOWSKI Adam 2 dan

IV

IWANICKI Kamil 2 dan

V

WILK Rafał 2 dan

VI

WYKA Sabina 1 dan

VII

FRĄCZYK Kacper 1 dan

VIII

RAŚ Michał 1 dan

IX

ŻURAWIECKI Michał 1 dan

X

GOLCZYK Bartłomiej 1 dan

XI

TELEGO Jakub 1 dan

XII

MYŚLIWIEC Łukasz 1 dan

XIII

ŚLEZIAK Lucjan 1 dan

XIV

BULLA Robert 1 dan

XV

PLEWAK Daniel 1 dan

XVI

ZAGROBELNY Jacek 1 dan

XVII

STUDZIŃSKI Patryk 1 dan

XVIII

DYL Marcin 1 dan

IXX

KOŁODZIEJCZYK Anna 1 dan

XX

WALASZEK Damian 1 dan

XXI

ANIOŁ Michał 1 dan

XXII

SOBOL Michał 1 dan

XXIII

WRZODEK Jakub 1 dan

XXIV

MACHIJ Jakub 1 dan

XXV

SKWARCZYŃSKI Bartek 1 dan

XXVI

SZYLAR Jowita 1 dan

XXVII

LITWIN Natalia 1 dan

XXVIII

FRĄCZYK Kacper 1 dan

XXIX

PODBORĄCZYŃSKI Rafał 1 dan

XXX

NOWAKOWSKI Piotr 1 dan

XXXI

NOWAKOWSKA Małgorzata 1 Dan

XXXII

KLIMCZAK Paweł 1 Dan

XXXIII

BULLA Grzegorz 1 Dan

XXXIV

SZYLAR Dominika 1 Dan

XXXV

SZWEDO Aleksander 1 Dan

XXXVI

PAŁACH Emilia 1 Dan

XXXVII

CZANIECKA Magdalena 1 Dan

XXXVIII

RADUCHOWSKA Oliwia 1 Dan

XXXIX

KURZAWA Patryk 1 Dan

 

 

 

 

 

Sekcje

 

Grodków

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Morcinka 2

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

środa i piątek godz. 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat


środa i piątek godz. 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

środa i piątek godz. 19:00

________________________________________________________

Nysa

Zespół Szkół Ogólnokształcących ( Carolinum )

ul. Jana III Sobieskiego 2

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartek godzina 17:55

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 18:50

________________________________________________________

Brzeg  

Szkoła Podstawowa nr 1 

ul. Bolesława Chrobrego 13


Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat
 

środa i piątek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

Grupa Początkująca

środa i piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat
Grupa Zaawansowana

środa i piątek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

środa i piątek godzina 19:00

________________________________________________________

 

Namysłów

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Łączańska 1

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartki godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartki godzina 17:55

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 18:50 

________________________________________________________

Oława

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

ul. 3 Maja 18 D

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek i piątek godzina 16:30

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek i piątek godzina 17:15

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek i piątek godzina 18:10 

________________________________________________________

 

Głuchołazy

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 

ul. Aleja Jana Pawła II 9

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek  godzina 16:00

czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek godzina 16:50

czwartek godzina 17:50

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek godzina 17:40

czwartek godzina 18:40 

________________________________________________________

Kędzierzyn-Koźle 

( Sekcja Koźle)

 Szkoła Podstawowa nr 12

ul. Piastowska 30

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartek godzina 18:00 

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 19:00 

________________________________________________________

Kędzierzyn-Koźle 

( Sekcja Kędzierzyn)

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 

ul. Stalmacha 20 

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 17:30

środa godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek godzina 18:20

środa godzina 17:50

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek godzina 19:10

środa godzina 18:40

________________________________________________________

 

Prudnik

Zespół Szkół

ul. Dąbrowskiego 2

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i piątek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-10 lat

wtorek i piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 11-15 lat

wtorek i piątek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i piątek godzina 19:00 

________________________________________________________

 

Krapkowice

Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego 

ul. Księdza Franciszka Duszy 7

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat

czwartek godzina 15:30

Taekwon-do
Dzieci 7-10 lat

czwartek godzina 16:30

Taekwon-do
Dzieci 11-14 lat

czwartek godzina 17:30

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

czwartek godzina 18:30 

________________________________________________________

 

Korfantów   

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Czesława Niemena 

ul. Adama Mickiewicza 1

Taekwon-do
Dzieci

piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

piątek godzina 18:00 

________________________________________________________

Niemodlin   

Hala sportowa

ul. Reymonta 11

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

czwartek godzina 17:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

czwartek  godzina 18:40 

________________________________________________________

 

Racibórz   

Szkołą Podstawowa nr 1 Oddziałami Integracyjnymi

ul. Cecylii 30

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek  godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek   godzina 19:00 

________________________________________________________

 

Strzelce Opolskie   

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Kozielska 34

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

Poniedziałek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

Poniedziałek godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

Poniedziałek  godzina 18:00 

________________________________________________________

 

Zabrze

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Sportowa 5

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

Środa godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

Środa godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

Środa  godzina 18:00 

________________________________________________________

Zdzieszowice

Technikum Zespołu Szkół

ul. Góra Św. Anny 21a

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

Piątek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

Piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

Piątek  godzina 18:00 

________________________________________________________

 

 

Gliwice

Szkołą Podstawowa nr 21

ul.  Władysława Reymonta 18a

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek godzina 17:30

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek godzina 18:15

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek  godzina 19:10 

________________________________________________________

Kuźnia Raciborska

Zespół Szkół

ul.  Piaskowa 28

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

środa godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

środa godzina 17:00

________________________________________________________

 

 

 

Ścieżka

© 2018  Marek Wyka  

wykonanie Paweł Jurasz