Sekcje

 

Grodków

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

( Dawne Technikum )

ul. Krakowska 20

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat
 

poniedziałek i środa godzina 16:30 -17:20

Taekwon-do
Dzieci 7-11 lat

poniedziałek i środa godzina 17:20 - 18:20

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek i środa godzina 18:20 - 19:45

_____________________________________________________

Nysa

I Liceum Ogólnokształcące ( Carolinum )

ul. Jana III Sobieskiego 2

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartek godzina 16:40

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartek godzina 17:35

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 18:30

________________________________________________________

Brzeg  

Zespół Szkół Zawodowych 

ul. Słowiańska 18


Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat
 

środa, piątek 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

Grupa Początkująca

 środa, piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat
Grupa Zaawansowana

środa, piątek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

środa, piątek godzina 19:00 -20:30 

________________________________________________________

 

Namysłów

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Łączańska 1

Taekwon-do
Dzieci 3-7 lat

wtorek i czwartki godzina 16:10-17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-10 lat

wtorek i czwartki godzina 17:05 - 18:00

Taekwon-do
Dzieci 11-15 lat

wtorek i czwartek godzina 18:05 - 19:00

Taekwon-do
Dzieci 11-15 lat grupa zaawansowana

wtorek i czwartek godzina 19:05 - 20:05

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 20:05 21:30

________________________________________________________

Oława

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Lwowska 3

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

środa godzina 18:00

 piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12lat

środa godzina 18:45

piątek godzina 17:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

środa godzina 19:45-21:00

piątek godzina 18:45-20:00 

________________________________________________________

Głuchołazy 

Szkoła Podstawowa nr. 3

ul. Słowackiego 1

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 18:00 

________________________________________________________

Kędzierzyn-Koźle 

( Sekcja Koźle)

 Szkoła Podstawowa nr 12

ul. Piastowska 30

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 16:30/17:15

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek godzina 17:15/18:15

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek  godzina 18:15/19:30 

________________________________________________________

Kędzierzyn-Koźle 

( Sekcja Kędzierzyn)

 Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Kościuszki 41

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat

 środa godzina 16:00/16:50

Taekwon-do
Dzieci 7-9 lat

 środa godzina 16:50/17:40

Taekwon-do
Dzieci 10-13 lat

 

 środa godzina 17:40/18:40

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

 środa godzina 18:40

________________________________________________________

Prudnik

Zespół Szkół Rolniczych 

ul. Kościuszki 76

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat 

wtorek i piątek godzina 16:00 - 16:45

Taekwon-do
Dzieci 7-8 lat 

wtorek i piątek godzina 16:50 - 17:40

Taekwon-do
Dzieci 9-10 lat

wtorek i piątek godzina 17:40 - 18:35

Taekwon-do
Dzieci 11-13 lat

wtorek i piątek godzina 18:35 - 19:40

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i piątek godzina 19:40 - 21:00

________________________________________________________

Krapkowice

Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego 

ul. Księdza Franciszka Duszy 7

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat

czwartek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 7-9 lat

czwartek godzina 16:50

Taekwon-do
Dzieci 10-12 lat

czwartek godzina 17:50

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

czwartek godzina 18:50 

________________________________________________________

 

Korfantów   

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Czesława Niemena 

ul. Adama Mickiewicza 1

Taekwon-do
Dzieci

poniedziałek  godzina 16:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek  godzina 17:00 

________________________________________________________

Niemodlin   

Hala sportowa

ul. Reymonta 11

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 19:00

czwartek godzina 18:00

Taekwon-do
Dzieci 8-13 lat

poniedziałek godzina 19:45

czwartek godzina 18:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek godzina 20:40

czwartek  godzina 19:40 

________________________________________________________

 

Racibórz   

Szkołą Podstawowa nr 1 Oddziałami Integracyjnymi

ul. Cecylii 30

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek godzina 18:00 

________________________________________________________

Wilków

Szkołą Podstawowa

ul.  Długa 38

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

piątek godzina 17:15

Taekwon-do
Dzieci 8 lat i powyżej

piątek godzina 18:15

________________________________________________________

Rychtal

Hala Sportowa 

oś. 600-Lecia

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8 lat i powyżej

poniedziałek godzina 17:00

________________________________________________________ 

Biała Nyska

Zespół Szkolno Przedszkolny

ul. Nyska 11

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat

sobota godzina 10:00

Taekwon-do
Dzieci 7-10 lat

sobota godzina 11:00

Taekwon-do
Dzieci 11+ lat

sobota godzina 12:00

________________________________________________________

Osowiec

Szkoła Podstawowa

ul. Lipowa 6

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek, środa godzina 16:15

Taekwon-do
Dzieci 8-13+ lat

poniedziałek, środa godzina 17:00

______________________________________________________

Paczków

Gminne Centrum Sportu i Rekreacji

ul. Wojska Polskiego 45

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek godzina 16: 00

sobota godzina 11:00

Taekwon-do
Dzieci 8-13 lat

wtorek godzina 16:45

sobota godzina 11:45

________________________________________________________

 

Skarbimierz Osiedle 

Szkoła Podstawowa

Hala Parkietowa

ul. Akacjowa 28

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

środa godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12lat

środa  godzina 16:45

________________________________________________________

 

Opole ZWM

Szkoła Podstawowa nr 5

ul. Majora Hubala 2

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek, środa godzina 16:30

Taekwon-do
Dzieci 8-13 lat

poniedziałek, środa  godzina 17:30

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek, środa  godzina 18:35-19:55

________________________________________________________

 

Opole CENTRUM

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Reymonta 43

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek, piątek godzina 16:30

Taekwon-do
Dzieci 8-13 lat

wtorek, piątek  godzina 17:15

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek, piątek  godzina 18:00-19:00

________________________________________________________

 

Jelcz-Laskowice 

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Bolesława Świętochowskiego 1

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek, środa godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12lat

poniedziałek, środa  godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek, środa  godzina 19:00-20:30

________________________________________________________

Ziębice 

Dom Kultury

ul. Wojska Polskiego 10

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

 środa, piątek godzina 18:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12lat

środa, piątek godzina 18:50

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

 środa, piątek  godzina 19:50-21:00

______________________________________________________

Kamieniec Ząbkowicki 

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zamkowa 4

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

środa, piątek godzina 15:30

Taekwon-do
Dzieci 8-13 lat

środa, piątek  godzina 16:15-17:15

________________________________________________________

Strzelce Opolskie 

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego

ul. Powstańców Śląskich 3

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek, środa godzina 16:30

Taekwon-do
Dzieci 8-12lat

poniedziałek, środa  godzina 17:15

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek, środa  godzina 18:15-19:30

________________________________________________________

Turawa

Szkoła Podstawowa

ul. Opolska 47

Taekwon-do
Dzieci 4-8 lat

poniedziałek, środa godzina 16:30

Taekwon-do
Dzieci 9-13+ lat

poniedziałek, środa godzina 17:15-18:00

______________________________________________________

Ścieżka

© 2021  Marek Wyka  

realizacja 2013 Paweł Jurasz