Sekcje

 

Grodków

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Morcinka 2

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek i środa godz. 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat


poniedziałek i środa godz. 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek i środa  godz. 19:00

________________________________________________________

Nysa

Zespół Szkół Ogólnokształcących ( Carolinum )

ul. Jana III Sobieskiego 2

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartek godzina 17:55

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 18:50

________________________________________________________

Brzeg  

Szkoła Podstawowa nr 1 

ul. Bolesława Chrobrego 13


Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat
 

środa i piątek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

Grupa Początkująca

środa i piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat
Grupa Zaawansowana

środa i piątek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

środa i piątek godzina 19:00

________________________________________________________

 

Namysłów

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Łączańska 1

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartki godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartki godzina 17:55

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 18:50 

________________________________________________________

Oława

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Lwowska 3

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek i piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12lat

poniedziałek i piątek godzina 17:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek i piątek godzina 18:45-20:15 

________________________________________________________

 

Głuchołazy

Liceum Ogólnokształcące 

ul. Bohaterów Warszawy 10

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek  godzina 16:00

czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek godzina 16:50

czwartek godzina 17:50

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek godzina 17:40

czwartek godzina 18:40 

________________________________________________________

Kędzierzyn-Koźle 

( Sekcja Koźle)

 Szkoła Podstawowa nr 12

ul. Piastowska 30

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek godzina 17:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek  godzina 18:45 

________________________________________________________

Kędzierzyn-Koźle 

( Sekcja Kędzierzyn)

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 

ul. Stalmacha 20 

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat

 środa godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 7-10 lat

 środa godzina 16:45

Taekwon-do
Dzieci 11-14 lat

 środa godzina 17:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

 środa godzina 18:45-20:00

 

________________________________________________________

 

Prudnik

Zespół Szkół

ul. Dąbrowskiego 2

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat

wtorek i piątek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 7-10 lat

wtorek i piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 11-14 lat

wtorek i piątek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i piątek godzina 19:00 

________________________________________________________

 

Krapkowice

Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego 

ul. Księdza Franciszka Duszy 7

Taekwon-do
Dzieci 3-5lat

czwartek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 6-8 lat

czwartek godzina 16:50

Taekwon-do
Dzieci 9-11 lat

czwartek godzina 17:50

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

czwartek godzina 18:50 

________________________________________________________

 

Korfantów   

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Czesława Niemena 

ul. Adama Mickiewicza 1

Taekwon-do
Dzieci

piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

piątek godzina 18:00 

________________________________________________________

Niemodlin   

Hala sportowa

ul. Reymonta 11

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

czwartek godzina 17:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

czwartek  godzina 18:40 

________________________________________________________

 

Racibórz   

Szkołą Podstawowa nr 1 Oddziałami Integracyjnymi

ul. Cecylii 30

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek  godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek   godzina 19:00 

________________________________________________________

 

Domaszowice

Szkoła Podstawowa

ul. Kolejowa 3

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

Środa godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8lat i powyżej

Środa godzina 18:00

________________________________________________________

 

 

 

 

Wilków

Szkołą Podstawowa

ul.  Długa 38

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8 lat i powyżej

piątek godzina 18:00

 

________________________________________________________

  

Rychtal

Hala Sportowa 

oś. 600-Lecia

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8 lat i powyżej

poniedziałek godzina 17:00

 

________________________________________________________

 

Biała Nyska

Zespół Szkolno Przedszkolny

ul. Nyska 11

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat

sobota godzina 10:00

Taekwon-do
Dzieci 7-10 lat

sobota godzina 11:00

Taekwon-do
Dzieci 11+ lat

środa godzina 12:00

________________________________________________________

 

Ścieżka

© 2019  Marek Wyka  

wykonanie Paweł Jurasz