Sekcje

 

Grodków

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Morcinka 2

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

środa i piątek godz. 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat


środa i piątek godz. 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

środa i piątek godz. 19:00

________________________________________________________

Nysa

Zespół Szkół Ogólnokształcących ( Carolinum )

ul. Jana III Sobieskiego 2

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartek godzina 17:55

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 18:50

________________________________________________________

Brzeg  

Szkoła Podstawowa nr 1 

ul. Bolesława Chrobrego 13


Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat
 

środa i piątek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

Grupa Początkująca

środa i piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat
Grupa Zaawansowana

środa i piątek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

środa i piątek godzina 19:00

________________________________________________________

 

Namysłów

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Łączańska 1

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartki godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartki godzina 17:55

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 18:50 

________________________________________________________

Oława

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2

ul. 3 Maja 18 D

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek i piątek godzina 16:30

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek i piątek godzina 17:15

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek i piątek godzina 18:10 

________________________________________________________

 

Głuchołazy

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 

ul. Aleja Jana Pawła II 9

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek  godzina 16:00

czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek godzina 16:50

czwartek godzina 17:50

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek godzina 17:40

czwartek godzina 18:40 

________________________________________________________

Kędzierzyn-Koźle 

( Sekcja Koźle)

 Szkoła Podstawowa nr 12

ul. Piastowska 30

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek i czwartek godzina 18:00 

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i czwartek godzina 19:00 

________________________________________________________

Kędzierzyn-Koźle 

( Sekcja Kędzierzyn)

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 

ul. Stalmacha 20 

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

poniedziałek godzina 17:30

środa godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

poniedziałek godzina 18:20

środa godzina 17:50

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

poniedziałek godzina 19:10

środa godzina 18:40

________________________________________________________

 

Prudnik

Zespół Szkół

ul. Dąbrowskiego 2

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek i piątek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-10 lat

wtorek i piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 11-15 lat

wtorek i piątek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek i piątek godzina 19:00 

________________________________________________________

 

Krapkowice

Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego 

ul. Księdza Franciszka Duszy 7

Taekwon-do
Dzieci 4-6 lat

czwartek godzina 15:30

Taekwon-do
Dzieci 7-10 lat

czwartek godzina 16:30

Taekwon-do
Dzieci 11-14 lat

czwartek godzina 17:30

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

czwartek godzina 18:30 

________________________________________________________

 

Korfantów   

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Czesława Niemena 

ul. Adama Mickiewicza 1

Taekwon-do
Dzieci

piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

piątek godzina 18:00 

________________________________________________________

Niemodlin   

Hala sportowa

ul. Reymonta 11

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

czwartek godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

czwartek godzina 17:45

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

czwartek  godzina 18:40 

________________________________________________________

 

Racibórz   

Szkołą Podstawowa nr 1 Oddziałami Integracyjnymi

ul. Cecylii 30

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek  godzina 17:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek godzina 18:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek   godzina 19:00 

________________________________________________________

 

Strzelce Opolskie   

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Kozielska 34

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

Poniedziałek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

Poniedziałek godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

Poniedziałek  godzina 18:00 

________________________________________________________

 

Zabrze

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Sportowa 5

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

Środa godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

Środa godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

Środa  godzina 18:00 

________________________________________________________

Zdzieszowice

Technikum Zespołu Szkół

ul. Góra Św. Anny 21a

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

Piątek godzina 16:00

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

Piątek godzina 17:00

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

Piątek  godzina 18:00 

________________________________________________________

 

 

Gliwice

Szkołą Podstawowa nr 21

ul.  Władysława Reymonta 18a

Taekwon-do
Dzieci 4-7 lat

wtorek godzina 17:30

Taekwon-do
Dzieci 8-12 lat

wtorek godzina 18:15

Taekwon-do
Młodzież i Dorośli

wtorek  godzina 19:10 

________________________________________________________

 

Ścieżka

© 2017  Marek Wyka  

wykonanie Paweł Jurasz